רפואה קונבנציונלית

Conventional Medicine
Conventional Medicine

רפואה וטרינרית הוליסטית משלימה ורפואה וטרינרית קונבנציונלית חולקות את אותה מטרה – למנוע מחלות ולשמור על מצב בריאותי תקין. עם זאת, הן דוגלות בגישות שונות. רפואה קונבנציונלית מתמודדת היטב עם מחלות חמורות, מקרי חירום, טיפול במצבי משבר ומקרים בהם הליכים כירורגיים נחשבים נחוצים.

הרפואה הקונבנציונלית המערבית בוחנת את הסימפטומים ומטפלת בהם באמצעות תרופות כמו אנטיביוטיקה, משככי כאבים, סטרואידים, נוגדי דלקות, חומרים המונעים קרישת דם, כימותרפיה ותרופות אחרות או באמצעות ניתוח. טיפולים אלה ניתנו כמרפא כולל למשך כמאתיים שנים, בארבעת העשורים האחרונים הרפואה ההוליסטית משלימה בהצלחה את הרפואה הקונבנציונלית.

לכן המרפאה הקימה חדר ניתוח חדש ומאובזר, הכולל טיפול שיניים, כדי לשלב טוב יותר רפואה קונבנציונלית והוליסטית ולספק את הטיפול היעיל ביותר עבור חיית המחמד שלכם.

http://www.wsava.org/sites/default/files/WSAVA%20Vaccination%20Guidelines%202015%20Full%20Version.pdf

תאם פגישה

על מנת לתאם פגישה, אנא השאר\י שם, כתובת דוא"ל והודעה להלן. לחילופין, אתה מוזמן להתקשר אלי
למספר: 052-4268671 אשמח לראותך בקליניקה שלי waze סמטת השואבה 9, זכרון יעקב (לחץ עבור WAZE)
.

צור קשר

7 + 15 =

Dr Yael Baliשלום,
אני יעל בלי
וטרינרית המוסמכת במספר שיטות מרפא של הרפואה המשלימה ההוליסטית. למדתי במקסיקו ובארצות הברית. אני מסורה לגישה משולבת של הרפואה הווטרינרית. אני מטפלת בבעלי חיים מכל רחבי המדינה בקליניקה שלי בזכרון יעקב. אם את\ה מעוניין\ת בגישה הוליסטית יותר בבואך לטפל בחיות המחמד האהובות שלך, אנא פנה\י אליי בטלפון או בדוא"ל.

sig